Samsung Galaxy A33 5G – co potrafi ten opłacalny smartfon?

Na rynku smartfonów każdy z nas zwraca uwagę na nieco inne rzeczy. Co jednak mają zrobić osoby, które poszukują jak najbardziej uniwersalnego telefonu, który nada się zarówno do zdjęć, jak i rozmów czy przeglądania internetu? Na całe szczęście z modelami takimi jak Samsung Galaxy A33 5G te osoby nie będą musiały dłużej szukać – to urządzenie udowadnia, że smartfon ze wszystkimi niezbędnymi funkcjami w opłacalnej cenie istnieje. Jeśli chcesz sprawdzić, dlaczego tak uważamy, zapraszamy do czytania.

Samsung Galaxy A33 5G – telefon z poczwórnym aparatem

Zacznijmy od czegoś, co dla wielu osób jest najważniejszą kwestią przy wyborze telefonu – jakości wykonywanych przez niego zdjęć. Nie należy się temu dziwić, gdyż popularność mobilnej fotografii sprawiła, że niewiele osób ma w domu klasyczny aparat. Jak Samsung Galaxy A33 5G radzi sobie jako smartfon fotograficzny? Czy nada się on jako urządzenie, którym uwiecznimy rewelacyjną wycieczkę czy chwile spędzone z rodziną?

Zdecydowanie tak – wpływa na to chociażby fakt, że ten smartfon to telefon z poczwórnym aparatem. Takie rozwiązanie daje mu ogromną ilość trybów i opcji, które może wykorzystać użytkownik. Każdy obiektyw wśród szkieł ułożonych linearnie na wyspie aparatu pełni określoną rolę, dzięki czemu możemy uchwycić rozległy pejzaż w pełnej skali, wykonać fantastyczne ujęcie makro czy poeksperymentować z głębią przy zdjęciach portretowych.

Przeglądanie internetu a Samsung Galaxy A33 5G

Kolejną rzeczą, której poświęcamy sporo czasu podczas pracy na telefonie, jest przeglądanie internetu. Niezależnie od tego, czy wchodzimy na ulubione strony w związku z pracą, czy z rozrywką, z całą pewnością chcielibyśmy, żeby było to maksymalnie płynne. To kolejna rzecz, z którą Samsung Galaxy A33 5G radzi sobie świetnie, a na jego działanie bez ścięć wpływa kilka parametrów.

Pierwszym z nich, który odczujemy nie tylko podczas porannej prasówki z ulubionymi serwisami, jest częstotliwość odświeżania ekranu. W tym modelu ma ona 90Hz, dzięki czemu każda wyświetlana treść może reagować bardzo dynamicznie na najmniejsze zmiany, przez co obraz będzie łatwiejszy w odbiorze i mniej męczący dla oczu. Kolejne kwestie, które wspomagają ten wodoodporny smartfon w trakcie pracy, to osiem rdzeni procesora i aż 6GB pamięci RAM. Warto w tym miejscu wspomnieć o tym, że Samsung Galaxy A33 5G jest wyposażony także w modem 5G. Da nam to szybkość odbioru i przesyłania danych większą niż jakikolwiek telefon obsługujący jedynie standard LTE.

Smartfon z mocną baterią i nie tylko

Co jeszcze sprawia, że ten smartfon można polecić właściwie każdej osobie? Zdecydowanie to, że jest to wodoodporny smartfon. Dzięki spełnianej przez niego normie IP67 nie będziemy musieli martwić się o to, że wpadnie nam do wanny czy innego zbiornika z wodą i od razu się uszkodzi. Przy okazji nie będziemy musieli także spoglądać nieustannie na stan jego naładowania. Samsung Galaxy A33 5G to smartfon z mocną baterią o pojemności 5000mAh – to zupełnie wystarczająca pojemność ogniwa, byśmy mogli bez obaw wyjść na kilka godzin z domu bez ładowarki czy powerbanka w plecaku.

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska